ACER Chromebook Plus 516 (CB516-1HT-57NV),Core 5 120U,16"WUXGA,16GB,256GB SSD,Intel,Chrome OS,Gray
Kód: NX.JCNEC.004
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.43 kg |
| EAN: | 4711721001905 |
| Operačný systém: | Google Chrome OS |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Model procesoru: | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 15606 |
| Počet jader: | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.4 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
