Acer Nitro V 15 (ANV15-41-R0P6) Ryzen 5 6600H, 16GB, 1TB SSD, 15,6" FHD, GF3050, herní notebook, W11 Home, černá
Kód: NH.QPFEC.00B
Neohodnotené
Skladom (do 72h) (1 ks)
Herní NB s procesorem Ryzen 5 6600H, 16GB paměti, 1TB SSD, 15,6” FHD, 6G grafika GF3050.
Podrobný popis
Acer Nitro V 15 (ANV15-41-R0P6) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 5 6600H - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + M.2 SSD - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 16Gbps - Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1 - HD TNR Camera with 2Mic. - white backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB 3.2 gen2 (up to 10 Gbps) - DisplayPort over USB-C - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan systém - 57Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian black
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ 5
Model procesoru 6600H
Rychlost procesoru 3,30 GHz
Jádro procesoru Hexa-core (6 Jádro)
Vlákna procesoru 12
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče NVIDIA®
Výrobce grafického řadiče GeForce RTX™ 3050
Kapacita grafické paměti 6 GB
Technologie grafické paměti GDDR6
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 1532 MHz
Maximální grafický výkon do 65 W
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 165 Hz
Poměr stran 16:9
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 16 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 3
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ano
Počet portů USB4 1
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Bílé podsvícení
NitroSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie
lithium-polymerový (Li-Polymer)
Max. doba chodu na baterii 7,50 Hodin
Energie baterie 59 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
Fyzické charakteristiky
Výška 23,50 mm
Šířka 362,3 mm
Hloubka 239,9 mm
Hmotnost (přibližná) 2,10 kg
Barva výrobku
Černá
Smíšený
Obsah balení
Nitro V 15 ANV15-41-R0P6 Herní Notebook
Lithium Polymer (Li-polymer) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
Dodatočné parametre
Kategória: AMD Ryzen 5
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.47 kg
EAN: 4711474254184
Počet USB portov (NTB): 4
Numerická klávesnice (NTB): Ano
RJ45 (NTB): Ano
Výrobca (NTB): Acer
Veľkosť pamäte (NTB): 16 GB
Záruka firma/fyz.osoba (NTB): 2 roky
Bezpečnostný chip (NTB): Ne
Max. rozlíšenie LCD (NTB): 1920x1080 (FHD)
Optická mechanika (NTB): Ne
Snímač odtlačku prsta (NTB): Ne
Farba veka (NTB): Černá
Dotykový displej (NTB): Ne
Provedení (NTB): Standardní
Thunderbolt: Ne
Veľkosť HDD (NTB): 1 TB
SIM slot (NTB): Ne
Copilot+ PC: Ne
Typ disku (NTB): SSD
GPSR: Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Uhlopriečka displeja (NTB): 15"