Acer Nitro/XV272UV/27''/IPS/QHD/180Hz/1ms/Black/2R
Kód: UM.HX2EE.307



Podrobný popis
Základné parametre
Uhlopriečka displeja ["]: 27
Natívne rozlíšenie: 2560 x 1440 (QHD)
Kontrast typický [: 1]: 1 000
Kontrast dynamický [: 1]: 100 000 000
Doba odozvy [ms]: 1
Jas [cd / m2]: 400
Pomer strán: 16:9
Hĺbka farieb: 16,7
Výstupný výkon reproduktorov [W]: 2W
Spotreba [W]: -
Kvalita obrazu: -
Energetická trieda: F
Frekvencia [Hz]: 180
Zakrivenie: -
Zámok kensington: Áno
Zobrazovacie uhly
Uhol horizontálneho pohľadu [°]: 178
Uhol vertikálneho pohľadu [°]: 178
Výbava
Montáž na stenu: Áno
Rozmer pre VESA držiak: 100x100
Natáčanie (doľava/doprava): +- 180°
Naklápanie (nadol/nahor): -5°~25°
Pivot: Áno (90°)
Nastavenie výšky (mm): 120
Management káblov: -
Technológia
Typ displeja: IPS
LED podsvietenie: Áno
Low Blue Light: Áno
Flicker free: Áno
AMD FreeSync: Áno
NVIDIA G-SYNC: -
Low Dimming: -
ComfyView: -
HDR Ready (HDR400): Áno
Vstupy / Výstupy
DP: 1x
Mini DP: -
HDMI: 2x (2.0)
Audio výstup: 1x
VGA: -
DVI: -
USB Type B: -
USB Type A: -
USB Type C: -
Logistické parametre
Šírka [mm]: 614
Výška [mm]:475
Hĺbka [mm]: 240
Hmotnosť [kg]: 5,3/8
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.52 kg |
| EAN: | 4711121495397 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614x401x233 |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 350 |
| Hmotnost (kg): | 6,3 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 2560x1440 |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 2560 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 27 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | XV272UV |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 180 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| HDR: | HDR |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | Acer Nitro |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
