Acer Aspire Go 16/AG16-71P-54KA/5-120U/16''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Silver/2R
Kód: NX.JTGEC.001
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-54KA) *klávesa Copilot (AI) *AcerSense App
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 2x 8GB DDR5
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 300 nitů, 120Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Čtečka otisku prstů: ne
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Webkamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0)
Porty USB: *2x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 65 W *2x USB 3.2 Gen 1
Další porty: *1x HDMI 2.1 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% TCO9.0
Barva: Pure Silver
Rozměry: 357,4x253,9x17,9mm
Hmotnost: 1,65kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474730688 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Acer Aspire Go 16 |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | AG16-71P-54KA |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 253,9 |
| Šířka (mm): | 357,4 |
| Hloubka (mm): | 17,9 |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
