ACER NTB Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-74W7),Core Ultra 7 155U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray
Kód: NX.J3JEC.00F
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.27 kg |
| EAN: | 4711721041505 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 16158 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.7 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
