ACER NTB Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver
Kód: NX.EJ8EC.004
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 4711721080689 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17007 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 45 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
