ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-52-9706),Core 9 270H,15.6"FHD,16GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black
Kód: NH.QZAEC.01A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.29 kg |
| EAN: | 4711474996862 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Výbava: | RGB podsvícená klávesnice, Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
