ACER NTB Swift Go 14 AI (SFG14-64-R8X6),R7 AI 350,14"WUXGA,32GB,1T SSD,AMD Radeon 860M,W11H,Silver
Kód: NX.JDAEC.004
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.38 kg |
| EAN: | 4711474877925 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | AMD RYZEN AI 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24998 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 45 |
| Grafický čip: | AMD Radeon 860M |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | MicroSD, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
