Acer TravelMate P2 14/TMP214-56-TCO-32RF/3-100U/14''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Silver/2R
Kód: NX.BD3EC.001
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer TravelMate P2 14 (TMP214-56-TCO-32RF) * Acer Dust Defender * certifikace TCO 9.0 * armádní standard MIL-STD 810H * TravelMate Sense
Operační systém: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,7 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5
Maximální velikost paměti: 64GB, 5200MT/s
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: DTS® Audio, 2x reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: HD TNR s krytkou
Polohovací zařízení: OceanGlass™ Touchpad
Klávesnice: podsvícená bez numerického bloku
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3 LE Audio)
Konektory USB: * 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W s podporou napájení) * 2x USB 3.2 Gen1
Další konektory: * 1x HDMI 2.1 * 1x RJ-45 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x čtečka karet microSD * 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 3článková 56Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: Pure Silver
Rozměry: 314,8x233,3x19,65mm
Hmotnost: cca 1,27kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.27 kg |
| EAN: | 4711474296771 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Acer TravelMate P2 14 |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | TMP214-56-TCO-32RF |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 233,3 |
| Šířka (mm): | 314,8 |
| Hloubka (mm): | 19,65 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Přesný model CPU: | 3-100U |
| Hmotnosť: | Veľmi ľahký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924090521 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 56 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
