Acer TravelMate P2 16/TMP216-51/5-120U/16''/WUXGA/8GB/512GB SSD/Iris Xe/W11P/Gray/2R
Kód: NX.B6MEC.004
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-58DU) * Acer Dust Defender * TravelMate Sense App * certifikace TCO 9.0 * armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5 5200MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD + HDD upgrade kit)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antireflexní
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU
Audio: DTS® Audio, 2x stereo reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: HD TNR (720p)
Polohovací zařízení: TouchPad
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2)
Konektory USB: * 2x USB typ-C (USB4® 40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65W s podporou nabíjení) * 2x USB 3.2 Gen1
Další konektory: * 1x RJ-45 * 1x HDMI 2.0 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 53Wh Li-ion, 3 články
Výdrž baterie: až 12h (MobileMark® 2025)
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: šedá (Steel Gray)
Rozměry: 359,3x261,07x19,95/22,95mm
Hmotnost: 1,74kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| EAN: | 4711474006721 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Acer TravelMate P2 16 |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Barva: | Šedá |
| Model: | TMP216-51 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 261,07 |
| Šířka (mm): | 359,3 |
| Hloubka (mm): | 22,95 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N923040298 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
