ACER NTB TravelMate P4 14 TMP414-RN-53 14/i5-1335U/512SSD/16G/W11PEDU
Kód: NX.B22EC.006
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.58 kg |
| EAN: | 4711121786174 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Model procesoru: | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 15606 |
| Počet jader: | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.4 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
