ACER NTB TravelMate P6 14 AI (TMP614-54T-TCO-72M8),Core Ultra 7 258V,14"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Arc 140V,W11P,Black
Kód: NX.BJMEC.00A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.17 kg |
| EAN: | 4711474881571 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18932 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.7 |
| TDP: | 17 |
| Grafický čip: | Intel Arc 140V |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
