Acer Aspire/C24-1300/23,8''/FHD/R3-7320U/8GB/512GB SSD/AMD int/W11H/Slv-Black/1R
Kód: DQ.BKREC.002
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Acer Aspire C24-1300
Barva: černá-stříbrná
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 3 7320U (4C, 1.40 GHz, max. 3.70 GHz)
Displej: 23,8'' Full HD LED display (1920x1080) IPS anti-glare
Dotykový: ne
Grafika: AMD Radeon 610M
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD SATA + 2.5'' SATA free slot
Optická mechanika: ne
Paměť: 8GB DDR4 3200 (2x4GB)
Maximální paměť: 16 GB
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: wifi 6E + BT 5
Boční konektory: *1x USB 3.2 Gen 1 Type-A *1x Audio jack
Zadní konektory: *1x HDMI-in port *1x HDMI-out port *2x USB 2.0 *1x USB 3.2 Gen 2 Type-C *1x USB 3.2 Gen 2 Type-A *1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: Ano
Webkamera: FHD
Rozměry: 432,9 x 542,1 x 38,3 mm
Napájení: 65 W
Klávesnice: USB drátová
Myš: USB drátová
Záruka: 1 rok
Nelze připevnit pomocí VESA držáku.
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711121633959 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | AMD logo |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelová řada: | Acer Aspire |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Počet USB portů (celkem): | 5 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 3200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | C24-1300 |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | M.2 SATA |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (2x 4GB) |
| Typ paměti: | DDR4 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R3-7320U |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,1 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.0 |
| Barva: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
