Adaptér HP DisplayPort na HDMI True 4k
Kód: 2JA63AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adaptér HP DisplayPort na HDMI True 4K
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Adaptér HP DisplayPort na HDMI True 4K je kompatibilný s modelom HP 285 (Pro) G2 MT; HP ProDesk 400 G2 SFF; HP ProDesk 400 G2.5 SFF; HP ProDesk 400 G2 MT; HP ProDesk 405 G2 MT; HP ProDesk 400 G3 SFF; HP ProDesk 400 G3 MT; HP ProDesk 400 G4 SFF; HP ProDesk 400 G4 MT; HP ProDesk 490 G3 MT; HP ProDesk 400 G2 DM (Mini); HP ProDesk 400 G3 DM (Mini); HP ProOne 400 G2 AIO dotykový; HP ProOne 400 G2 AIO bezdotykový; HP ProOne 400 G3 AIO dotykový; HP ProOne 400 G3 AIO bezdotykový; HP ProDesk 600 G2 MTW; HP ProDesk 600 G2 SFF; HP ProDesk 600 G2 Desktop Mini; HP ProDesk 600 G3 MTW; HP ProDesk 600 G3 SFF; HP ProDesk 600 G3 Desktop Mini; HP ProOne 600 G2 AIO 21,5" dotykový; HP ProOne 600 G2 AIO 21,5" bezdotykový; HP ProOne 600 G3 AIO 21,5" bezdotykový; HP EliteDesk 705 G2 MT; HP EliteDesk 705 G3 MT; HP EliteDesk 705 G2 SFF; HP EliteDesk 705 G3 SFF; HP EliteOne 705 G2 AIO 23" dotykový; HP EliteOne 705 G2 AIO 23" bezdotykový; HP EliteDesk 705 G2 Desktop Mini; HP EliteDesk 705 G3 Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G2 TWR; HP EliteDesk 800 G2 SFF; HP EliteDesk 800 G2 35 W Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G2 65 W Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G3 TWR; HP EliteDesk 800 G3 SFF; HP EliteDesk 800 G3 35 W Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G3 65 W Desktop Mini; HP Collaboration PC G2; HP EliteOne 800 G2 AIO 23" dotykový; HP EliteOne 800 G2 AIO 23" bezdotykový; HP EliteOne 800 G3 AIO 23,8" NT; HP EliteOne 800 G3 AIO 23,8" dotykový; HP EliteOne 1000 G1 AiO; HP Elite Slice; HP Elite Slice for Meeting Rooms; Maloobchodný systém HP RP5, model 5810; HP Elite Slice for Meeting Rooms G2 pre systémy Skype Room |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 30 x 2,8 cm D x Š |
| Hmotnosť | 38 g |
| Záruka | Obmedzená záruka jeden rok |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
| Právne upozornenie [01] | DisplayPort™ a logo DisplayPort™ sú ochranné známky združenia Video Electronics Standards Association (VESA) v USA a ďalších krajinách. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 191628449194 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Napájacie 230V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
