ADATA External SSD 1TB SD820, USB 3.2 Gen 2x2, Černo-modrá
Kód: SD820-1000G-CBU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ADATA SD820 1TB
SD820 podporuje špecifikáciu USB 3.2 Gen2 x2, ktorá zabezpečuje prenosové rýchlosti približne 20× vyššie ako bežné externé pevné disky. Vďaka rýchlostiam čítania/zápisu až 2000 MB/s a veľkým kapacitám úložiska až 4000 GB môžete priamo pristupovať k veľkým súborom a upravovať ich priamo na SSD. To prináša plynulý a nepretržitý vysoko efektívny zážitok ako pre tvorcov obsahu, tak pre profesionálnych fotografov.
- Podpora vysokorýchlostného prenosu USB 3.2 Gen2 x2
- Rýchlosť čítania/zápisu až 2000 MB/s
- Odolnosť voči vode a prachu podľa štandardu IP68
- Odolnosť voči pádu z výšky 1,22 m (MIL-STD)
- Podporuje najnovšiu generáciu herných konzol
- Podporuje viac operačných systémov

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Formát disku | Externý disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 2000 / 2000 MB/s |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 71.3 x 39 x 13.65 mm |
| Váha | 26.5 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 4711658152671 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 2000MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
