ADATA External SSD 2TB SC735, USB-C 3.2 Gen2, Černá
Kód: SC735-2000G-CCBK/GY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ADATA SC735 2TB
SC735 využíva rozhranie USB 3.2 Gen2, ktoré zabezpečuje vysokovýkonný výkon s rýchlosťou čítania/zápisu až 1 050 / 1 000 MB/s. To umožňuje priame pripojenie k väčším súborom a ich úpravy priamo na disku. Plne tiež podporuje iPhone 15 Pro a novšie, čo uľahčuje ako štandardný prenos súborov, tak aj priame nahrávanie videí vo formáte Apple ProRes.
- Vysoko rýchle čítanie a zápis: 1 050 / 1 000 MB/s
- Určené pre mobily, ľahký dizajn a funguje bez dátových káblov
- Kompatibilné s hernými handheldmi, ideálna voľba pre prenášanie a ukladanie hier
- Podporuje najnovšiu generáciu herných konzol
- Podporuje viac operačných systémov

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 Gen 2 |
| Formát disku | Externý disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 1050 / 1000 MB/s |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 55 x 28,5 x 12,1 mm |
| Hmotnosť | 13,6 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711658153470 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 1000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 1000MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
