ADATA Externí SSD 2TB SC610, USB-A 3.2, černá
Kód: SC610-2000G-CBK/RD2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG Externý disk SC610
Externý disk SSD sa zmenšil! Flash disk SC610 sa vyznačuje prenosovou rýchlosťou USB 3.2 Gen2 s rýchlosťou čítania/zápisu až 550/500 MB za sekundu. Jeho rozhranie typu A je kompatibilné s radom počítačov.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-A |
| Formát disku | Externý disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 550 / 500 MB/s |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 67.3 x 23.5 x 10 mm |
| Váha | 13 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085945068 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.2 |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 550MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
