ADATA Externí SSD 2TB SE920, USB 4 Type-C, R:3800/W:3700MB/s, černá
Kód: SE920-2TCBK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata Externé SSD SE920
SE920 využíva prenosové rozhranie USB4 najnovšej generácie s rýchlosťou dosahujúcou až 40 Gb/s. Je spätne kompatibilný s USB 3.2 a USB 2.0 a podporuje Thunderbolt3/4. Okrem toho je vybavený portom Type-C a je schopný jednoducho a rýchlo prenášať veľké audio a video súbory ultra vysokou rýchlosťou kedykoľvek a kdekoľvek.
- Rozhranie USB4 40 Gbps Type-C
- Výkon čítania/zápisu 3 800/3 700 MB/s
- Patentovaný vonkajší plášť je možné aktivovať pre aktiváciu vstavaného mikroventilátora, ktorý zvyšuje odvod tepla
- Mnohonásobný medzinárodný ocenený dizajn - CES Innovation Award 2023, Taiwan Excellence Award 2022, Red Dot Design Award 2022

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 4 |
| Formát disku | Externé SSD |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 3800 / 3700 MB/s |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 122.56 x 64.2 x 15.9 mm |
| Váha | 181,5 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 4711085939807 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | Thunderbolt |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 3000MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
