ADATA Externí SSD 500GB SE880, USB-C 3.2 Gen 2x2, R:2000/W:2000MB/s, modrá
Kód: AELI-SE880-500GCBU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata SE880 500GB
Jednotka SE880 podporuje rozhranie USB 3.2 Gen2 x2, ktoré dosahuje rýchlosť prenosu dát až 20 Gb/s. To je dvakrát rýchlejšie ako u rozhrania USB 3.2 Gen 2x1 a 4-krát rýchlejšie ako u rozhrania USB 3.2 Gen 1x1.
- Podporuje rozhranie USB 3.2 Gen2 x2
- Výkon až 2000 MB/s
- Vysoko prenosný, nízka hmotnosť a kompaktný tvar
- Podporuje novú generáciu herných konzol
- Podporuje rôzne operačné systémy

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen2x2 |
| Formát disku | Externý Disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 500 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 2000 / 2000 MB/s |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 65 x 35 x 12 mm |
| Váha | 31 g |
Čo je v krabici
1x USB-C na USB-C kábel
1x USB-C na USB kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711085947116 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 500 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 2000MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
