ADATA Externí SSD SC730 512GB, USB-C/A, USB 3.2 Gen2, černá
Kód: SC730-512G-CACTI
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata SC730 Externé SSD 512GB
SC730 je najmenší externý SSD disk s dvomi konektormi na svete, s kompaktným dizajnom podobným USB flashdisku a rýchlosťou čítania/zápisu až 600 MB/s, čo uľahčuje rozšírenie úložiska v mobilných zariadeniach. Model SC730 je tiež vyrobený zo 50 % z recyklovaného plastu a ponúka jednoduchý a ekologický dizajn, čo z neho robí ideálnu voľbu pre mobilné úložisko.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C/A 3.2 Gen2 |
| Formát disku | Externý disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 512 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 600 / 600 MB/s |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 37 x 24 x 10 mm |
| Váha | 8 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711085948595 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | externí USB 3.2, USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 550MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 550MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
