ADATA SSD 2TB LEGEND 900, PCIe Gen4 x4, M.2 2280, (R:7000/ W:5400MB/s)
Kód: SLEG-900-2TCS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata LEGEND 900
LEGEND 900 využíva aktuálnu generáciu prenosového rozhrania PCIe Gen4 x4, ktoré vyhovuje štandardu NVMe 1.4 a podporuje najnovšie platformy Intel a AMD; to prináša prekvapivo vysoký výkon tvorcom, ktorí začínajú používať PCIe 4.0.
- PCIe Gen4 x4
- Max. rýchlosť čítania/zápisu: 7 000/5 400 MB/s
- Kapacita: Až 2 TB
- Chladič zabezpečuje efektívne chladenie
- Podporuje najnovšie platformy Intel a AMD
- 5-ročná záruka

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | PCIe Gen4x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 7000 / 5400 MB/s |
| MTBF | 1 500 000 hodín |
| Zapsaných TB(TBW) | 1200 TB |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 80 x 22 x 3.35 mm |
| Váha | 11 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085944160 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | NVMe |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 5000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Chladič disku: | Ano |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 1000 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
