ADATA Externí SSD 512GB SD620, USB Micro-B, USB 3.2 Gen 2, R:520/W:460MB/s, červená
Kód: SD620-512GCRD
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata SD620 512GB
Láska od samotného začiatku! S rýchlosťou prenosu až 520 MB/s je jednotka SD620 rýchlik digitálnych prenosov. Prenos 10GB video súboru s vysokým rozlíšením 4K trvá približne 20 sekúnd. Zálohovanie dát už nebude nepríjemná práca!
- Podpora vysokorýchlostného prenosu cez rozhranie USB 3.2 Gen2
- Rýchlosť prenosu 520 MB/s
- Odolnosť proti nárazu pri páde z výšky 1,22 m podľa MIL-STD
- Podpora najnovšej generácie hier
- Podpora radu operačných systémov a výpočtových platforiem

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB Micro-B 3.2 Gen 2 |
| Formát disku | Externý Disk |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 512 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 520 / 460 MB/s |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 80 x 80 x 15 mm |
| Váha | 55 g |
Čo je v balení
1x USB kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085945402 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | externí USB 3.2 |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 550MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
