ADATA SDXC karta 512GB Extreme, PCIe Gen3, UHS-I, C10, V30, (R:800/W:700 MB/s)
Kód: ASD512GEX3L1-C
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata Premier Extreme 512GB
Vďaka podpore technológie PCIe Gen3x1 a NVMe dosahuje táto pamäťová karta výkonu pri čítaní a zápise až 800/700 MB/s, čo je približne 1,5-krát rýchlejšie ako jednotka SATA SSD. V porovnaní s kartami SD UHS-II SD a UHS-I SD je asi 2,7 a 8-krát rýchlejšia.
- Nová generácia formátu SD Express
- Ako miniatúrna jednotka SSD
- Podpora triedy rýchlosti videa V30
- Karta SD Express s certifikáciou SVP
- Vysoké kapacity
- Bezpečná, odolná a spoľahlivá

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita | 512 GB |
| Štandard | SD 7 |
| Rýchlosť čítania/zápisu | až 800 / 700 MB/s |
| Rýchlostná trieda | PCIe Gen3x1, U3, C10, V30 |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 32 x 24 x 2 mm |
| Váha | 2 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711085935724 |
| Technológia pamäťovej karty: | SecureDigital eXtended Capacity (SD XC) |
| Kapacita (v GB): | 512 |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 800 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 700 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| UHS: | U3, UHS-I |
| Video Class: | V30 |
| Adaptér: | Ne |
| Typické použití: | Nahrávání 4K videí |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
