ADATA SSD 1TB LEGEND 900, PCIe Gen4 x4, M.2 2280, (R:7000/ W:4700MB/s)
Kód: SLEG-900-1TCS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata LEGEND 900
LEGEND 900 využíva aktuálnu generáciu rozhrania pre prenos PCIe Gen4 x4, ktoré vyhovuje štandardu NVMe 1.4 a podporuje najnovšie platformy Intel a AMD; to prináša prekvapivo vysoký výkon tvorcom, ktorí začínajú používať PCIe 4.0.
- PCIe Gen4 x4
- Max. rýchlosť čítania/zápisu: 7 000/5 400 MB/s
- Kapacita: Až 2 TB
- Chladič zabezpečuje efektívne chladenie
- Podporuje najnovšie platformy Intel a AMD
- 5-ročná záruka

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | PCIe Gen4x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 7000 / 4700 MB/s |
| MTBF | 1 500 000 hodín |
| Zapísaných TB(TBW) | 600 TB |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 80 x 22 x 3.35 mm |
| Váha | 11 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085944153 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | NVMe |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 4000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Chladič disku: | Ano |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 600 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
