ADATA SSD 2TB SU650, SATA III, 2.5", (R:520/ W:450MB/s)
Kód: ASU650SS-2TT-R
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata SU650 Ultimate
Prvotriedny polovodičový disk SU650 obsahuje 3D NAND Flash a vysokorýchlostný ovládač s kapacitou až 2TB. Zaručuje výkon pre čítanie/zápis až 520/450MB/s a vyššiu spoľahlivosť ako disky SSD s 2D NAND. Disk SU650 má vyrovnávaciu pamäť SLC a pokročilú technológiu opravy chýb, čím zabezpečuje optimálny výkon a neporušené údaje. Pre tých, ktorí chcú bezproblémové upgrady počítača, je disk SU650 skvelou voľbou ponúkajúca lepší pomer cena/výkon.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2,5" |
| Typ pevným disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 520 / 450 MB/s |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zápísané TB(TBW) | 1120 TB |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711085945884 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | 2.5" |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 1000 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
