ADATA SU650/480GB/SSD/2.5''/SATA/3R
Kód: ASU650SS-480GT-R
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
SU650 je vybaven technologií 3D NAND Flash a vysokorychlostním řadičem, který nabízí kapacitu až 960 GB. Poskytuje výkon čtení a zápisu až 520 / 450MB/s a je spolehlivější než 2D NAND SSD. Model SU650 obsahuje funkce ukládání do mezipaměti SLC a pokročilé technologie pro opravy chyb, které zajišťují optimální výkon a integritu dat. Pro ty, kteří přemýšlí nad upgrade PC, je SU650 vynikající volbou s výborným poměrem cena / výkon.Kapacita: 480GB
Typ disku: SSD
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Přenosová rychlost: 520 / 450MB/s
Provozní teplota: 0°C až 70°
Rozměry: 100.45 x 69.85 x 7mm
Hmotnost: 47,5g
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4713218461179 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | ADATA SU650 |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 480GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 520 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 450 |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| TBW - rozsah (TB): | 201 - 300 TB |
| TBW - přesná (TB): | 280 |
| Paměťové čipy: | 3D NAND |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
