ADATA XPG case LANDER 500 Mid-Tower, bez zdroje, 4x 120mm ARGB Fan, Černá
Kód: LANDER500MTA-BKCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG Lander 500
XPG LANDER 500 Mid-Tower Skriňa, elegantná a všestranná voľba pre PC nadšencov a hráčov. Vďaka čiernemu materiálu SPCC a bočným panelom z tvrdeného skla ponúka moderný a odolný dizajn. Je kompatibilná so základnými doskami ATX, M-ATX a ITX a poskytuje dostatok úložného priestoru vďaka dvom 3,5" HDD / HDD priestorom a dvom 2,5" HDD / SSD priestorom. Šasi ponúka pohodlnú konektivitu so dvomi portami USB 3.2, hybridným audio portom a vyhradenými tlačidlami pre reset a napájanie
Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, mATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombi pozícia | 2x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.2 | 2x |
| Predná časť | 360, 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Predná časť | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| 2x 120 mm | |
| 1x 120 mm | |
| 160 mm | |
| 340 mm | |
| 170 mm | |
| 450 x 200 x 405 mm | |
| 6.12 kg | |
Čo je v balení
4x 120mm ARGB ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.01 kg |
| EAN: | 4711658152619 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
