ADATA XPG case VALOR AIR NANO Mini-Tower, bez zdroje, 1x 120mm ARGB Fan, Bílá
Kód: VALORAIRNANOMAA-WHCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VALOR AIR NANO
VALOR AIR NANO je kompaktná skrinka formátu m-ATX navrhnutá tak, aby poskytovala vysoký výkon pri malých rozmeroch. Podporuje grafické procesory s rozmerom až 370 mm a je vybavená nastaviteľným oporným ramenom, ktoré zabraňuje ohýbaníu. Vďaka priestoru pre radiátory až do 360 mm a šiestim ventilátorom zabezpečuje vynikajúci tepelný výkon. Panely bez náradia a päť odnímateľných filtrov na prach uľahčujú upgrade a údržbu, zatiaľ čo 35,6mm priestor pre vedenie káblov udržiava vašu zostavu čistú a organizovanú.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 5x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.2 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 360, 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Veľkosť | 357 x 220 x 436 mm |
| Váha | 5 kg |
Čo je v krabici
1x 120mm ARGB Fan
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.65 kg |
| EAN: | 4711658151315 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
