ADATA XPG case VALOR MESH NANO Mini-Tower, bez zdroje, 1x 120mm ARGB Fan, Černá
Kód: VALORMESHNANOMAA-BKCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VALOR MESH NANO
VALOR MESH NANO kombinuje kompaktné prevedenie m-ATX s výnimočným prúdením vzduchu a chladivými schopnosťami. Podporuje grafické procesory o priemere až 370 mm a až 360mm chladiče, takže poskytuje silný výkon v malom prevedení. Sieťové panely s integrovanými prachovými filtrami zabezpečujú efektívne prúdenie vzduchu a zároveň chránia vaše komponenty. Vďaka prístupu bez použitia náradia, veľkorysému priestoru pre vedenie káblov a dodatočnej ochrane proti prachu v spodnej časti je táto skriňa vytvorená pre vysoký výkon aj jednoduchú údržbu.

Špecifikácia
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 5x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.2 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 360, 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 357 x 220 x 436 mm |
| Váha | 5 kg |
Čo je v krabici
1x 120mm ARGB Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.17 kg |
| EAN: | 4711658151322 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
