ADATA XPG DIMM DDR4 16GB (Kit of 2) 3200MHz CL16, Spectrix D50 RGB, Šedá
Kód: AX4U32008G16A-DT50
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG SPECTRIX D50
Pamäťový modul XPG SPECTRIX D50 dosahuje frekvencie až 4133 MHz a ponúka maximálnu kapacitu 32 GB - medzi ostatnými modulmi je to obrovské. Rovnako vyzerá skvele: má atraktívne a elegantné geometrické tvary a úžasný trojuholníkový RGB svetelný panel.
Modul D50 je vyrobený len z najkvalitnejších čipov a dosiek s tišťanými spojmi. Poskytuje úplnú stabilitu, spoľahlivosť a frekvenciu až 4133 MHz. Navyše podporuje najnovšie platformy Intel a AMD.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia RAM | DIMM |
| Typ pamäte | DDR4 |
| Veľkosť RAM | 2x 8GB |
| Frekvencia RAM | 3200 MHz |
| CAS latencia | CL16 |
| Časovanie | 16-20-20 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4711085931047 |
| Využití paměti: | PC |
| Typ pamäťového modulu: | DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| Časování CAS: | 16 |
| Vlastnosti RAM: | Pasívny chladič |
| RGB: | Ano |
| Chlazení: | Pasivní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
