ADATA XPG case VALOR MESH Mid-Tower, bez zdroje, 4x 120mm Fan, Černá
Kód: VALORMESHMT-BKCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG Valor Mesh
XPG VALOR MESH je kompaktný, vysoko kompatibilný kryt s elegantným oceľovým predným panelom a 3 mm bočným panelom z tvrdeného skla. Dodáva sa so štyrmi prednastavenými 120 mm ventilátormi a podporuje celkom až šesť ventilátorov pre vynikajúce prúdenie vzduchu a chladenie. Magnetický predný panel uľahčuje vstup a čistenie systému zo všetkých strán
Odnímateľný magnetický predný panel z dierovaného oceľového plechu a filter, ktorý je možné rýchlo a pohodlne čistiť. 3 mm bočný panel z tvrdeného skla, ktorý je výstavná skriňa vašich komponentov XPG.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 2x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo pozícia | 1x |
| Rozšírené sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Vertikálne | 1x |
| Predné Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo port |
| USB 3.2 | 2x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | 360 / 280 / 240 mm |
| Vrchná časť | 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 3x 120 mm 2x 140 mm |
| Vrchná časť | 2x 120 mm 2x 140 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 166 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | Maximálne: 335 mm S prednými ventilátormi: 305mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 180 mm |
| Prašiace filtre | |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 460 x 210 x 371 mm |
| Váha | 5,1 kg |
Čo je v balení
4x 120mm Ventilátor
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.85 kg |
| EAN: | 4711085937544 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
