Adata XPG VALOR STORM/0 FAN/Midi Tower/Transpar./Čierna
Kód: VALORSTORMMTWOF-BKCWW
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
XPG VALOR STORM je kompaktní, vysoce kompatibilní skříň s ocelovým předním panelem pro jednoduchý přístup a 3mm bočním panelem z tvrzeného skla. Magnetický přední panel usnadňuje vstup a čištění systému ze všech stran.Model: ADATA VALOR STORM
Podpora základních desek: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
Maximální výška chladiče CPU: 166 mm
Maximální délka GPU: 335 mm
Maximální délka PSU: 160 mm - 180 mm
Čelní porty: *2x USB 3.2 Gen 1 *1x 3,5mm kombinovaný audio/mikrofonní konektor jack
Podpora chlazení: *Přední ventilátory: 3x 120 mm, 2x 140 mm *Horní ventilátory: 2x 120 mm, 2x 140 mm *Zadní ventilátory: 1x 120 mm *Přední radiátor: 360 / 280 / 240 mm *Horní radiátor: 240 mm *Zadní radiátor: 120 mm
Zdroj Bez zdroje
Barva: Černá
Rozměry: 210 x 460 x 395 mm
Hmotnost: 4,5 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711085945259 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 210 |
| Výška skrinky (mm): | 460 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 395 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 6 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Adata XPG VALOR STORM/0 FAN |
| Max. délka grafické karty (mm): | 335 |
| Barva: | Černá |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Nedohledáno na www |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
