AEROCOOL skříň Prism, Mid tower, 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Kód: ACCM-PB29013.11
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Aerocool Prism
Vysoko výkonný počítačový skriňa strednej veľkosti s dizajnom predného panelu z tvrdeného skla a bočným panelom z úplne tvrdeného skla, čo vám umožní predstaviť vnútro vašej počítačovej skrine. Dva ďalšie vertikálne rozširujúce sloty umožňujú vertikálnu inštaláciu grafickej karty. Podporuje kapalné chladenie v prednej, hornej a zadnej časti skrine pre maximálnu účinnosť chladenia.
- Dizajn predného panelu z tvrdeného skla a bočného panelu z úplne tvrdeného skla na zobrazenie vnútro vášho zariadenia
- Vzduchové otvory na prednom paneli umožňujú zvýšený prúd a cirkuláciu vzduchu
- Dva ďalšie vertikálne rozširujúce sloty umožňujú vertikálnu inštaláciu grafickej karty
- Podporuje kapalné chladenie v prednej, hornej a zadnej časti skrine

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX/micro ATX/mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozície | 1x |
| 2.5" Pozície | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Vertikálne | 2x |
| Predné Vstupy/Výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Predná časť | 120/240/280/360mm |
| Vrchná časť | 120/240/280mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 3x 120 mm; 3x 140 mm |
| Vrchná časť | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Krytka zdroja | 2x 120 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 164 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 346 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 184 mm |
| Veľkosť a Hmotnosť | |
| Veľkosť | 216.7 x 477 x 403 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.85 kg |
| EAN: | 4711099471751 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
