AKASA chladič CPU, pre AMD, 12cm ventilátor
Kód: AK-CC1108HP01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Výkonný chladič AMD Sunflower so 120 mm ventilátorom
Nízka hlučnosť, vysoko výkonný chladič CPU s dizajnom slnečnicového rebrovania a ventilátorom PWM s priemerom 120 mm. Navrhnuté pre procesory AMD Ryzen™ s TDP do 95 W.
- Výška chladiča iba 63 mm
- Podporuje procesory Ryzen™ s TDP do 95 W
- Inteligentný PWM a tichý 120mm ventilátor
- Vysoký prietok vzduchu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| typ zásuvky | AM4 / AM31 |
| Rozmer | 120 x 120 x 63 mm |
| materiál chladiča | Hliník |
| hmotnosť | 340 g |
| rozmer ventilátora | 120 x 120 x 25 mm |
| Menovitý výkon | Ventilátor : DC 12V / 0.2A |
| rýchlosť ventilátora | 500 - 1800 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Prúdenie vzduchu | 51.3 CFM |
| Hladina hluku | 32.5 dB(A) |
| ložisko | HD ložisko |
| Konektor | Ventilátor: 4-pinový PWM |
| kód produktu | AK-CC1108HP01 |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 4710679550794 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
