ARCTIC Vodní chladič Liquid Freezer III 360 Pro ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, bílá
Kód: ACFRE00188A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Arctic Liquid Freezer III Pro ARGB 360
Viacúčelový všetko v jednom CPU vodný chladič s ARGB
Ventilátory P12 Pro naplno využívajú svoj potenciál: sú tichšie a výkonnejšie pri nízkych otáčkach a majú väčšie výkonnostné rezervy pri záťaži - pre maximálne chladenie bez kompromisov.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 108.5 x 91 x 68.5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 398 x 120 x 38 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 450 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 600 - 3000 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 6.9 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 77 CFM |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Fluid Dynamic Bearing |
| Intel | LGA1851, LGA1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.49 kg |
| EAN: | 4895265000263 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
