ALIGATOR A930 GPS Senior čierny +st.nab.
Kód: A930B
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ALIGATOR A930 4G GPS černý s aplikací Záchranka *Velký displej 2.8'' *Integrovaná Aplikace Záchranka *SOS tlačítko s funkcí SOS Locator *GPS přijímač pro přesnou lokalizaci *Podpora 4G/LTE a VoLTE pro lepší srozumitelnost hovorů *Nabíjecí stojánek v balení
Paměť: *Paměť kontaktů v telefonu: 500 *Paměť na SMS: 100 *Paměť na odeslané SMS: Ano *Možnost odeslání SMS více adresátům najednou: Ano *MMS zprávy: Ano *micro SD/XC, až 256 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: Barevný TFT 2.8''
Displej - rozlišení [pix]: 240 x 320 bodů
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: *GSM: 850/900/1800/1900 *WCDMA 900/2100 *LTE/VoLTE: FDD:800/900/1800/2100/2600
Funkce: *SOS tlačítko: Ano *SOS locator: Ano (GSM+GPS) *Vzdálené vyžádání polohy: Ano *Budík: Ano *Kalkulačka: Ano *FM rádio: Ano *Fotoaparát: Ano *Podpora SIM toolkit: Ano *Bluetooth: Ano *Svítilna: Ano *Přehrávač hudby, videa, záznamník a další *Automatické nastavení přesného času: Ano
Konektivita: * Nabíjení a data: USB-C *Sluchátka s handsfree: Jack 3,5 *2x Nano SIM
Fotoaparát: Ano
Baterie: *Typ: Li-Ion 1700 mAh *Výdrž v pohotovostním režimu: až 7-10 dnů
Rozměry [mm]: *Výška: 143 mm *Šířka: 58 mm *Hloubka: 13.6 mm
Hmotnost [g]: 95 g
Obsah balení: *Telefon Aligator A930 *Sluchátka *Nabíjecí stojánek *Návod k použití *Tento telefon je prodáván bez nabíječky v souladu s aktuální evropskou legislativou. Pro optimální funkci doporučujeme používat originální nabíječky Aligator.
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596426108274 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Typ úložiska: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 2,8 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Max pohotovostní doba (hod): | 240 |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 4G LTE |
| Pamäť RAM (GB): | Neuvedeno |
| Pevný disk - paměť (GB): | Výrobce neuvádí |
| Barva - přesná: | Černá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ne |
| Přední fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | A930 |
| Modelová řada: | ALIGATOR A930 4G GPS |
| Kapacita batérie (mAh): | 1700, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Voděodolnost: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | TFT |
| Operační systém: | Bez OS |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Max velikost paměťové karty: | 256GB |
| Počet objektivů (zadních): | 1 |
| Počet objektivů (předních): | Nemá přední fotoaparát |
| Clona přední foto (nejmenší): | Nemá |
| Odemykání obličejem: | Ne |
| SOS tlačítko: | Ano |
| Nabíjecí stojánek: | Ano |
| Svítilna: | Ano |
| Výška (mm): | 143 |
| Šířka (mm): | 58 |
| Hloubka (mm): | 13,6 |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
