CPU AMD Ryzen 5 7500X3D, až 4.5GHz, 102MB cache, AM5, Box (bez chladiče)
Kód: 100-100001904WOF
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
AMD Ryzen 7 7500 X3D
AMD Ryzen 7 7500X3D ponúka 6 jadier a 12 vlákien s frekvenciou až 4,5 GHz a celkovou cache 102 MB. Využíva architektúru Zen 4, paticu AM5 a podporuje DDR5 pamäte v dvochkanálovom režime. Procesor má otvorený násobič, integrovanú grafiku AMD Radeon Graphics a TDP 65 W.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Počet CPU jadier | 6 |
| Počet vlákien | 12 |
| Frekvencia procesora | 4.0 GHz |
| Maximálna frekvencia procesora | 4.5 GHz |
| Total cache | 102 MB |
| Pretaktovanie | Áno |
| TDP | 65 W |
| Socket CPU | AM5 |
| Podporovaný typ pamäte | DDR5 |
| Počet kanálov | 2 |
| Grafika procesoru | AMD Radeon Graphics |
| Typ chladiča súčasť balenia | Bez chladiča |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Procesory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 730143318167 |
| Socket (pätica): | Socket AM5 (LGA 1718) |
| Druh procesora: | Desktopový |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Velikost L2 cache: | 6 |
| Velikost L3 cache: | 96 |
| Vybavenie procesora: | Bez chladiče, Integrované GPU |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
