AOC/27B3CA2/27''/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 27B3CA2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kompaktní brilantnost s připojením USB-C a výškově nastavitelnými stojany pro vyšší produktivitu.Představujeme nejnovější přírůstek do řady B3 – brilantní 27palcový displej s IPS panelem pro úchvatný obraz s rozlišením 1920 x 1080 a obnovovací frekvencí 100 Hz. Pokud hledáte monitor kompaktní velikosti, ale větší než 23,8 palce, je 27B3CA2 ideální volbou. Poskytuje také USB-C, což znamená, že je možné využívat video signály, napájení a přenos dat současně, což zvýší vaši produktivitu. Ať už pracujete nebo studujete, vychutnejte si pohodlnější a příjemnější zážitek ze sledování s velkou obrazovkou 27B3CA2.
OBRAZOVKA
Úhlopříčka (v palcích) 27
Úhlopříčka (v cm) 68,58
Ploché/zakřivené Plochá
Tvrdost displeje 3H
Úprava panelu Antireflexní (AG)
Rozlišení panelu 1920x1080
Rozlišení FHD
Poměr stran 16:9
Typ panelu IPS
Typ podsvícení WLED
Max Obnovovací frekvence 100 Hz
Doba odezvy GtG 4 ms
Doba odezvy MPRT 1 ms
Statický kontrastní poměr 1300:1
Dynamický kontrastní poměr 20M:1
Pozorovací úhel (CR10) 178/178
Barvy displeje 16.7M (6bits+FRC)
Brightness in nits 250 cd/m2
Rozteč obrazových bodů (mm) 0,3114
VZHLED
Typ rámečku (přední) Mimořádně úzký
ERGONOMIE
Držák na stěnu Vesa 100x100
Naklonění -5 (+3/-0) ~ +23 (-3/+0)
KONEKTIVITA A MULTIMÉDIA
HDMI HDMI 1.4 x 1
Digitální HDCP (verze HDMI) HDCP 1.4
Rozhraní USB-C USB-C (DP Alt mode) x 1
Rozbočovač USB Ano
Vysokorychlostní rozbočovač USB USB 3.2 (Gen 1)
Porty USB pro downstream 2
Port USB pro rychlé nabíjení Ano
MULTIMÉDIA
Reproduktory Ano
Výkon reproduktorů 2 W x 2
Audio výstup 1x Audio out combine with microphone
PŘEDNOSTI
Technologie synchronizace (VRR) Adaptive Sync
Technologie potlačení modrého světla Low Blue Light
Zámek Kensington Ano
VÝKON / ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Napájení Interní
Zdroj napájení 100 - 240V 50/60Hz
Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve Wattech 0,5
Spotřeba energie ve vypnutém stavu ve Wattech 0,3
ROZMĚRY PRODUKTU
Rozměry produktu včetně základny (ŠxVxH) mm 616.6 x 452.9 x 229.5
Rozměry produktu bez základny (ŠxVxH) mm 616.6 x 45.4x 356.7
Rozměry balení (ŠxVxH) mm 690 x 142 x 453
Hrubá hmotnost včetně balení (v kg) 4,43
Čistá hmotnost bez balení (kg) 6,93
Výrobek bez stojanu (kg) 4,05
OBSAH BALENÍ
Kabel HDMI 1.5
Kabel USB-C na C 1.8
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 4038986181471 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 616,6 x 356,7 x 45,4 |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 250 |
| Hmotnost (kg): | 4,05 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 27 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | 27B3CA2 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 100 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| DP počet: | 1 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| HDR: | HDR |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 35 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | AOC |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
