AOC MT IPS LCD WLED 23,8" 24G4ZR - IPS panel, 1980x1080, 260Hz, HDMI, DP, Pivot
Kód: 24G4ZR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 6.63 kg |
| EAN: | 4038986183239 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 23.8 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free) |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 260 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 4.38 |
| Energetická trieda: | E |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
