AOC MT IPS LCD WLED 31,5" U32G4U - IPS panel, 3840x2160, 144Hz, HDMI, DP, USB Hub
Kód: U32G4U
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.4 kg |
| EAN: | 4038986113113 |
| Jas (cd/m2): | 450 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 31.5 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Obraz v obraze (PIP), USB nabíjení |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP, USB-Type B |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack, USB hub |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.5 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 160 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 8.01 |
| Energetická trieda: | F |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB, 3.5mm Jack, DisplayPort |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
