AOC/U32P2/31,5''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: U32P2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
U32P2 se vyznačuje bezrámečkovým provedením na třech stranách a plochým 31,5'' panelem VA s rozlišením UHD. Tento dokonalý nástroj pro profesionály navíc disponuje rozbočovačem USB a dvěma porty HDMI 2.0 zaručujícími široké možnosti připojení. * Flicker Free * Režim AOC Low Blue Light * AdaptiveSyncTyp obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.18159
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní + 3H
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W × 2
Konektory: *HDMI 2.0 × 2 *DisplayPort 1.2 × 1 *Rozbočovač USB *USB 3.2 (Gen1) × 4 *Výstup sluchátek (3,5 mm)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie v zapnutém stavu (Energy Star): 52 watt
Spotřeba energie ve vypnutém stavu (Energy Star): 0.3 watt
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Naklápění monitoru: *Pivot *Otočení: -175°±5~175°±5 ° *Naklonění: 4° ±1° ~ 20.5° ±1.5° ° *Míra nastavení výšky: 150 mm
Barva: Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714,8 x 425,2 x 55,7
Hmotnost [kg]: 10.1 Kg
Obsah balení: *HDMI kabel
Záruka: 36 měs. https://eu.aoc.com/cs/monitors/u32p2
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 10.1 kg |
| EAN: | 4038986119627 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714,8 x 425,2 x 55,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 31,5 |
| Model: | U32P2 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | AOC |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
