Apple iPad Air 11''/(M3) Wi-Fi/10,86''/2360x1640/8GB/128GB/iPadOS18/Space Gray
Kód: MC9W4HC/A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Air 11'' (M3) Wi-Fi 128GB * Apple Intelligence
Operační systém: iPadOS 18
Procesor: Apple M3, 8 jádrové CPU (4P+4E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 8GB
Pevný disk: 128GB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 10,86'' Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone
Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio, 2x mikrofon
Fotoaparát zadní: * 12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG * 4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, kontinuální autofokus při nahrávání videa, HEVC a H.264
Web kamera přední: * 12MP Center Stage na šířku, f/2,0, Smart HDR 4 * 1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, Retina Flash s True Tone, sekvenční režim, FaceTime
Senzory: * Touch ID * tříosý gyroskop * akcelerometr * barometr * snímač okolního osvětlení
Určování polohy: * digitální kompas * Wi-Fi * mikrolokalizace iBeacon
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 5.3
Porty: * 1x USB-C (až 10 Gb/s), nabíjení, DisplayPort * 1x magnetický konektor * 1x smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 28,93Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin
Barva: vesmírně šedá
Rozměry: 247,6x178,5x6,1mm
Hmotnost: 460g
V krabici: * iPad Air * USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195949997204 |
| Displej - rozlíšenie: | 2360x1640 |
| Displej - rozlíšenie (formát): | Retina |
| Displej - typ: | Retina |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | M3 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Apple |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Obsah balenia: | 0 |
| GPS: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Výdrž baterie v hod. (max): | do 10 |
| Senzory: | Touch ID, barometr, snímač okolního osvětlení |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Modelová řada: | Apple iPad Air 11" |
| Pevný disk - paměť (GB): | 128 |
| Verzia OS: | iPadOS 18 |
| Lightning: | Ne |
| Batéria: | lithium-polymerová |
| Displej - popis: | dotykový IPS |
| Úhlopříčka ("): | 10,9 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Barva - přesná: | Space Gray |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | (M3) Wi-Fi |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Apple kompatibilné: | Áno |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | iPadOS |
| Možnost SIM: | Ne |
| Stylus (součástí balení): | Ne |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 247,6 |
| Šířka (mm): | 178,5 |
| Hloubka (mm): | 6,1 |
| Barva: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
