Apple iPad Pro 11'' (M5)/Wi-Fi/11''/2420x1668/16GB/2TB/iPadOS/Silver
Kód: MDWV4HC/A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Pro 11'' (M5) Wi-Fi
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 2TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 11'' Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2420x1668 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor, 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth, FaceTime video
Určování polohy: * digitální kompas * Wi-Fi * mikrolokalizace iBeacon
Senzory: * Face ID * LiDAR skener * tříosý gyroskop * akcelerometr * barometr * okolního osvětlení
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
Porty: * Thunderbolt/USB 4 * magnetický konektor * smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 31,29Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin
Barva: stříbrná
Rozměry: 249,7x177,5x5,3mm
Hmotnost: 444g
V krabici: * iPad Pro * USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950397338 |
| Displej - rozlíšenie: | 2420x1668 |
| Displej - rozlíšenie (formát): | Retina |
| Displej - typ: | Ultra Retina XDR |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Apple M5 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Apple |
| GPS: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Výdrž baterie v hod. (max): | do 10 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Modelová řada: | Apple iPad Pro 11" (M5) |
| Pevný disk - paměť (GB): | 2000 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Ne |
| Batéria: | lithium-polymerová |
| Úhlopříčka ("): | 11 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Barva - přesná: | Silver |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | Wi-Fi |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Apple kompatibilné: | Áno |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | iPadOS |
| Stylus (součástí balení): | Ne |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 249,7 |
| Šířka (mm): | 177,5 |
| Hloubka (mm): | 5,3 |
| Barva: | Stříbrná |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
