Apple iPad Pro 13''/Wi-Fi + Cellular, N.G./13''/2752x2064/16GB/2TB/iPadOS/Space Black
Kód: MWT13HC/A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Pro 13'' (M4) Wi-Fi + Cellular 2TB, displej s nanotexturou
Operační systém: iPadOS
Procesor: Apple M4, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Paměť: 16GB
Pevný disk: 2TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 13'' Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2752x2064 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor, 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,4, centrování záběru, TrueDepth
Senzory: * G-senzor * přiblížení * okolního světla * gyroskop * barometr * LiDAR skener * čtečka obličeje (Face ID)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth 5.3 + Cellular 5G eSim
Porty: 1x Thunderbolt/USB 4
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 38,99Wh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Barva: vesmírně černá
Rozměry: 281,6x215,5x5,1mm
Hmotnost: 582g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 195949470189 |
| Displej - rozlíšenie: | 2752x2064 |
| Displej - typ: | Ultra Retina XDR |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Apple M4 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Apple |
| GPS: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Modelová řada: | Apple iPad Pro 13" |
| Pevný disk - paměť (GB): | 2000 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 13 |
| Hmotnosť: | nad 1 kg |
| Barva - přesná: | Space Black |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | Wi-Fi + Cellular, N.G. |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Apple kompatibilné: | Áno |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | iPadOS |
| Možnost SIM: | Ano |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 281,6 |
| Šířka (mm): | 215,5 |
| Hloubka (mm): | 5,1 |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
