ARCTIC E221 W Earphones
Kód: ORACO-ER015-GBA01
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ideální základní sluchátka, která perfektně sedí v uších a nabízí dobrou zvukovou izolaci. Reprodukují příjemné basy, jemné výšky a jasné vokály bez zkreslení. Pozlacený 3,5mm konektor nabízí nekompromisní přenos signálu a odolnost proti korozi. Pro dosažení prvotřídního zážitku z poslechu jsou dodávány se třemi velikostními sadami ultra měkkých silikonových krytek, ze kterých si vyberete tu nejvhodnější velikost pro vás. Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz Délka kabelu: 130cm Konektor: pozlacený 3.5mm jackDodatočné parametre
| Kategória: | Drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 872767003217 |
| Hmotnosť (g): | 5 |
| Mikrofón: | Ne |
| Farba - presná: | Bílá |
| Model: | ARCTIC E221 W |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Typ drôtového pripojenia: | 1x Jack 3,5mm |
| Konštrukcia slúchadiel: | Špunty |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
| True Wireless: | Ne |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Redukcia šumu (interný zdroj): | Ne |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ne |
| Citlivosť (dB/mW): | 101 |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 |
| Certifikácia MS: | Ne |
| Dĺžka pripojovacieho kábla (m): | 1,3 |
| Možnosť stojančeka: | Ne |
| Farba: | Bílá |
| Počet slúchadiel: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
