Aruba IOn 1960 24G 2XT 2XF 370W Sw
Kód: JL807A-ABBSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Aruba Instant On 1960
Switch: Ano
Typ Switche: Managed
Podporované standardy: *IEEE 802.1AX *IEEE 802.1D *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1ab *IEEE 802.1p *IEEE 802.1s *IEEE 802.1w
Kapacita propustnosti: 95 Mpps
Optika: Ano
Konektory: *24x RJ-45 10/100/1000 PoE (CL4 and CL6) ports *2x SFP+ 10GbE ports *2x 10GBASE-T ports
PoE: Ano
Rozměry: 442 x 350 x 44 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 4,7 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | JL807A |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Prevedenie switch: | Do racku |
| Rýchlosť LAN max.: | 1 Gbps |
| Optika: | Ano |
| Obsahuje switch: | Ano |
| Management: | Managed switch |
| HDMI (počet): | 0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Počet SFP+ portů: | 2 |
| Počet LAN portov: | 24 |
| PoE: | Out (výstup) |
| PoE In standard: | Nepodporuje |
| PoE Out standard: | 802.3bt (max. 90W) - PoE++ |
| PoE power budget (W): | 301-400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
