ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Kód: PGO27QFS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASRock PGO27QFS
Technológia OLED poskytuje výnimočný obraz s vernou čiernou a živými farbami vďaka použitiu samočinných pixelov, ktoré sa môžu samostatne zapínať a vypínať. To umožňuje dosiahnuť vynikajúci kontrast, presnú farebnú vernosť a plynulý výkon, takže je ideálny na zábavu aj profesionálne použitie.
- 27“ plochý displej WOLED s rozlíšením QHD (2560 x 1440)
- Vysoká obnovovacia frekvencia 240 Hz
- Doba odozvy 0,03 ms (GTG)
- 99% DCI-P3 / 129% sRGB Farby
- Presnosť farieb Delta E<2
- VESA DisplayHDR™ True Black 400
- AMD FreeSync™ Premium Pro
- Technológia ASRock Low Blue Light
- 2 x HDMI™ 2.1; 2 x DisplayPort™ 1.4
- 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A ; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B
- 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W)
- Prepínač KVM
- Nastavenie výšky, otáčanie, nakláňanie a otáčanie

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Úhlopriečka | 27" |
| Displej | WOLED |
| Rozlíšenie | 2560x1440 QHD |
| Sýtosť farieb | 99% DCI-P3 / 129% sRGB |
| Jas | 275 cd/m2 |
| Kontrast | 1,5M:1 |
| Odezva | 0,03 ms GTG |
| Obnovenie frekvencie | 240Hz |
| Spotreba | Až 125W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 2x DisplayPort 1.4 2x USB 3.0 1x USB-B 3.0 1x USB-C 3.0 PD 15W 1x Výstup 3,5 mm Jack |
| Vlastnosti | VESA DisplayHDR™ True Black 400 Low Blue Light AMD FreeSync Premium Pro |
| Nastaviteľnosť | |
| Nakláňanie | -7° ~ +15° |
| Otáčanie | -30° ~ +30° |
| Pivot | -90° ~ +90° |
| Nastavenie výšky | 150 mm |
| VESA | 75x75 mm |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 604 x 606 x 263 mm |
| Váha | 5,8 kg |
Čo je v balení
1x HDMI kábel 1,8m
1x DP kábel 1,8m
1x USB-C kábel 1m
1x USB-A na USB-B kábel 1,8m
1x Napájací kábel 1,5m
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 13.26 kg |
| EAN: | 4710483947735 |
| Jas (cd/m2): | 275 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 2 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 2 |
| USB verze: | 3.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Hmotnost (kg): | 5.8 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ne |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
