ASRock VGA Intel Arc B580 Challenger 12G OC, Arc B580, 12GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
Kód: B580 CL 12GO
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
INTEL ARC B580 CHALLENGER 12GB OC
- Grafická karta Intel Arc B580
- 12 GB 192-bitová pamäť GDDR6
- Architektúra Intel Xe 2-HPG
- Intel Xe Super Sampling (Intel Xe SS)
- Intel Xe Matrix Extensions (Intel XMX)
- DirectX 12 Ultimate
- 1x 8pinový napájací konektor
- 3x DisplayPort 2.1 / 1x HDMI 2.1

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | Intel Arc B580 |
| Takt jadra | 2740 MHz |
| Intel XMX Enginy | 320 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 19 Gbps |
| Kapacita pamäte | 12 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 192-bit |
| Sbernica karty | PCIe 4.0 x8 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 249 x 132 x 41 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaný výkon zdroja napájania | 650 W |
| Slot | 2 Sloty |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| EAN: | 4711581490031 |
| Výrobca procesora graf. karty: | Intel |
| Grafický čip: | Intel B580 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 12 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 192 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x8 4.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | FreeSync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
