ASUS Case AP202 PRIME CASE, mATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, bílá
Kód: 90DC00P3-B19000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Asus Prime AP202
ASUS Prime AP202 ARGB je skriňa mATX so zakriveným sklom z pevného skla, ktorá podporuje grafické karty až do dĺžky 420 mm a je vybavená patentovaným dizajnom prúdenia vzduchu, ktorý zahŕňa inovatívny ventilačný otvor v spodnej časti skrine.
- Podporuje grafické karty až do dĺžky 420 mm.
- Zakrivený panel zo tvrdeného skla plynule prechádza z prednej strany na bočnú a ponúka panoramatický výhľad na komponenty z takmer každého uhla.
- Ľahko odnímateľná lišta a mechanizmus proti pádu umožňujú bezpečné a jednoduché odstránenie a opätovné upevnenie panelu.
- Patentovaný otvor na ventilátor zabezpečuje optimálne chladenie grafickej karty.
- Integrovaný svetelný pás ARGB bez problémov spolupracuje s Aura Sync.

Špecifikácie
| Veľkosť skriňa | |
|---|---|
| Veľkosť skriňa | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná pozícia | 2x |
| Rozšírené sloty | |
| Horizontálne | 4x |
| Čelné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 360 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Bočná časť | 2x 120 mm |
| Vrchná časť | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 175 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 420 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Pozície práškových filtrov | Nad sebou, pod sebou |
| Veľkosť | 441 x 236 x 460 mm |
| Hmotnosť | 9 kg |
Čo je v krabici
3x ventilátor ARGB 120 mm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.95 kg |
| EAN: | 4711636006613 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
