ASUS case PRIME AP303 MESH BLACK, ATX, 1x120mm, černá
Kód: 90DC00V0-B39000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME AP303 MESH
ASUS Prime AP303 je kompaktná ATX skrinka s objemom 44 litrov, ktorá podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory až 360 mm a hrúbky do 60 mm, a ATX zdroje až do dĺžky 180 mm.
- Kompaktná veľkosť s maximálnou kapacitou: 44litrová skrinka podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory až 360 mm (maximálna hrúbka 60 mm) a ATX zdroje až do dĺžky 180 mm
- Zlepšená tuhosť pre grafické karty: Pridaný držiak podporuje grafické karty GeForce RTX™ 50 Series o dĺžke 310–360 mm, znižuje prehybanie a pohyb
- Napájací kábel pre výkonné systémy: UL-certifikovaný napájací kábel dodáva 15 ampérov pre zabezpečenie stabilného prevádzky
- Optimalizované pre chladenie: Podpora radiátorov až 360 mm a až sedem ventilátorov zvládne akýkoľvek tepelný scenár
- Podpora USB Type-C na prednom paneli: 20Gbps USB Type-C port umožňuje vysokorýchlostný prenos dát

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná Pozícia | 1x |
| Rozšírujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Vrchná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x140/3x120 mm |
| Spodná časť | 3x120 mm |
| Zadná časť | 1x120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 360 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 180 mm |
| Pozície prachových filtrov | v zadnej časti |
| Veľkosť | 215 x 425 x 485 mm |
| Váha | 6,8 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.14 kg |
| EAN: | 4711636165051 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
